Military – це камуфляж. Камуфляж – це Military.

Одяг із характерним забарвленням вже давно став синонімом комфорту, надійності, якості та безпеки. Він підходить абсолютно під усі сфери життя чи сезон, однаково зручний для жінок й для чоловіків. Сьогодні, до нього додалися ще й різноманітні аксесуари, сумки, рюкзаки, взуття та головні убори.

Чому ви так любите камуфляж від Military:

  1. Універсальність. Одяг на всі випадки життя. Його вдягають військові, мисливці, рибалки, ті, хто багато подорожує по роботі, а також люди, що ведуть активний спосіб життя та займаються спортом.
  2. Стандарти ЗСУ. Це, перш за все, безпечна форма, що зігріває в холодну пору та дає тілу «дихати» в спеку. Вся основна та додаткова фурнітура зроблена для максимального комфорту, навіть при довгостроковому використанні.
  3. Зручність. У такому одязі, взутті чи аксесуарах - ви почуватиметеся затишно скрізь. Навіть не думаючи, куди вас занесе доля, ви завжди пакуєте у свою валізу щось із Militari.
  4. Комфорт. Гарні лекала, міцна тканина та надійна фурнітура роблять її такою популярною. Більш того, вдале пошиття моделей дозволяє підібрати їх під нестандартну фігуру.
  5. Функціональність. Тільки один раз, використавши будь-який наш одяг, ви розумієте, наскільки все практично. Спека/холод, вітер/дощ, сніг/ожеледиця - це лише природні явища, якими можна насолоджуватися, якщо ви повністю екіпіровані в наш камуфляж.
  6. Низька вартість. Всі наші вироби мають одну загальну складову – це доступна ціна. Враховуючи її першокласні характеристики, зручний крій та зовнішню привабливість, такий одяг стає улюбленим вже з першого дня носіння.
  7. Швидка доставка. Завдяки великому складу готової продукції ви можете отримати своє замовлення в максимально короткий термін.

Камуфляж від Military Flagman – це особливий стиль, на який не впливає час!

Практичний та непомітний одяг - давня мрія багатьох людей, незалежно від їхньої діяльності, тим більше, що наші моделі повністю нейтральні, але при цьому абсолютно «в дусі» теперішнього часу. Пошиті з якісних тканин, вони оснащені гарною фурнітурою, тож сидять дуже добре на фігурах різного типу. Ми не женемося за модою чи популяризацією «мілітарі»-принта. До нас приходять покупці, які цінують захист, надійність та тривалу зносостійкість наших виробів. Водонепроникний верхній одяг, тканина, що не пропускає вологу, мембрана, що дихає на термобілизні, стійка підошва на взутті, безліч секцій та кишень на тактичних штанах/куртках, корисні дрібниці в головних уборах. Ми працюємо як із роздрібними покупцями, так і з оптовими замовленнями, на абсолютно рівних умовах – це гнучка система знижок та швидка доставка обраного товару.

Асортимент камуфляжу поповнюється новими кольорами, формами та стилем для всіх регіонів України. Більше 200 найменувань вже присутні у нашому каталозі та їх кількість постійно зростає. В цьому й полягає наша місія, щоб кожен з вас незалежно від сфери діяльності, достатку, професійної необхідності, ваги чи розміру - могли дозволити собі зручну та практичну форму одягу/взуття/аксесуарів зі смаком Militarу. Не має значення, які у вас життєві обставини, важливо, що ми першими прийдемо вам на допомогу!

Militari Flagman – камуфляж, з яким хочеться йти далі, забиратися вище, досягати більшого!